Aydemir: ‘Kudüs, mukaddes davamız´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, İsrail askerlerinin Kubbet-üs Sahra ve Mescid-i Aksa´ya yaptığı saldırıları lanetleyerek, ‘Dadaşlar, ‘Kudüs bizim mukaddes davamız´ inancında bütünleşerek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın Kudüs yaklaşımını yürekten paylaşıyorlar. Cumhurbaşkanımızın uluslararası boyutta mazlumların hamisi olduğunu belirterek, ‘Ümmeti Muhammed Erdoğan´a duacı, dualarımız Onunla´ kaydını düşüyorlar.´ dedi.
Tarih: 14.3.2019 14:37:22/ 901okunma / 0yorum

ERZURUM KARDEŞLİK OCĞRAFYASI 
Erzurum´un bir kardeşlik coğrafyası olduğu, her dadaşın mukaddes değerlere bağlılık ve sadakatle can adama kararlılığında bulunduğunu belirten Milletvekili Aydemir, ‘Hınıs´tan Şenkaya´ya, Karayazı´dan Aşkale´ye, Uzundere´den Karaçoban´a dadaşların gündemi tek: ‘Kudüs İsrail zulmünden, Mübarek mekan Mescidi Aksa zalimlerin tasallutundan kurtarılmalı. ‘ ‘ kaydını düştü. 
KARAÇOBANLILAR CUMHURBAŞKANIMIZA DUACI 
Mukaddesatın mevzubahis olduğu vakitlerde, hemen her dadaşın nefsinden sıyrıldığı, mesaisi, yüreği ve dimağını, canını vermeye hazır olduğu değerlere adadığını söyleyen Milletvekili Aydemir, ‘Karayazı´da, Karaçoban´da, Hınıs´ta dadaşlar Mescidi Aksa´ya uzanan namahrem elleri lanetliyor. ‘Dünya beşten büyüktür´ kaydıyla küresel vicdanı uyandıran Cumhurbaşkanımızın mazlumların umudu olduğunu vurgulayarak, O´nun bu zulme dur diyecek tek lider olduğu gerçeğinde buluşuyor. ‘ değerlendirmesini yaptı. 
AYDEMİR KARAÇOBANLILARLA BULUŞTU 
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 31 mart yerel yönetim çalışmaları Karaçoban etabında dadaşlarla buluştu. İlçede esnafı ziyaret eden Milletvekili Aydemir ve AK Parti Heyeti, gündemi, dünya ve ülkedeki gelişmeleri, AK Partinin sosyal ve ekonomik yaklaşımı, yerel yönetimlerde 2023 ufku üzerinde istişarelerde bulundu. 
KAYYUM İZCİ İLE GELEN HİZMET BEREKETİ 
Karaçoban merkez, Güvendik, Kopal ve Sarıveli köylerini ziyaret eden Milletvekili Aydemir seçime doğru Karaçobanlı dadaşların nabzını tuttu, beklenti ve taleplerini aldı. Karaçoban Kaymakamı ve Kayyum Yusuf İzci´nin konuğu olan heyet, ilçedeki gelişmeleri ele aldı. Seçim güvenliği noktasında hiçbir sorunun bulunmadığı Karaçoban´ın bir huzur adresi olduğu bildiren Milletvekili Aydemir, Karaçobanlıların Kayyum izci ile gelen hizmetlere minnettar olduklarını ifade etti. Aydemir Karaçoban ve Kopal´da halka hitap ederek, 31 mart süreci ve önemini paylaştı. 
KARAÇOBAN TESPİTLERİ 
Milletvekili Aydemir yaptığı açıklamada, ‘Karaçoban hiç bu kadar heyecan yüklü olmadı. Teröre teşne yapılarca hizmetsizliğe mahkum edilen bu güzel ilçemiz yeniden AK Parti ile şaha kalkacak. Ziyaretimizdeki esaslı gözlem: Hemşehrilerimiz Mehmet Sekmen başkanın yanına Sedat Gümüş´ü koymak için 31 Mart´ı iple çekiyorlar.´ yorumunda bulundu. 
KOPALLILARIN KUDÜS DUASI 
Kopal´da belde sakinlerine seslenen Milletvekili Aydemir, Dadaşların AK heyecan ve muhabbetlerine ortak oldu. Karaçoban Kopal´da esnafı ziyaret eden ve kahvehanelerde muhabbet masalarına konuk edilen Milletvekili Aydemir, belde sakinlerinin Ak partiye teveccüh gösterdiğini belirterek, Kopallıların Kudüs için yaptıkları duaya ortak oldu. 
GÜVENDİK VE SARIVELİ ZİYARETİ 
Kopal Güvendik´te dadaşlar tarafından ağırlanan, İlçe Başkanı Murat Derdiyok ve Belediye Başkanı Servet Gümüş´ün de yar aldığı AK Parti heyeti, daha sonra Karaçoban Sarıveli kmahallesini ziyaret ederek, 31 mart sürecine değgin meşveret etti. Kuşun ailesini ziyaret eden heyet, Tuncay Kuşun´un babası için rahmet niyazında bulundu. 
Kaynak: İHA

Anahtar Kelimeler: Aydemir Kudüs mukaddes davamız
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başkan Sekmen Erzurum´u karış karış geziyor
Başkan Sekmen Erzurum´u karış karış geziyor
Erzurum´un dört bir yanında adeta mekik dokuyan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ev toplantıları ve ziyaretlerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 31 Mart seçimlerinin önemini ev toplantılarıyla anlattığı Erzurum´da, programdan programa koşuyor. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra başta merkez ilçeler olmak üzere Erzurum´un dört bir yanına adeta mekik dokuyan Sekmen, 5 yılda yapılan yatırım ve hizmetleri anlatmakla kalmıyor, yeni döneme dair plan ve projeleri de paylaşıyor. Seçim çalışmaları kapsamında organize edilen ev toplantılarından birisini de, Erzurum Ticaret Borsası eski Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu´nun davetiyle gerçekleştiren Sekmen, bir araya geldiği site sakinlerine, yeni dönem hedeflerini anlattı. Kendisini hanesine konuk eden Hakkı Hınıslıoğlu´na teşekkür eden Sekmen, “İnsanımızın en az yürekleri kadar sıcak hanelerine konuk olmak bizler için büyük bir mutluluk” diyerek, 31 Mart seçimleriyle de, Erzurum halkının gönül hanesine konuk olmayı arzuladıklarını söyledi.
Aydemir: ‘Çanakkale Destanı, Bedir Ruhu´nun eseridir´
Aydemir: ‘Çanakkale Destanı, Bedir Ruhu´nun eseridir´
AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Yüce milletimiz, her daim, tevhid ve vahdet imanıyla küresel ezberleri bozacak, Çanakkale´de ila´yı kelimetullah için can verme sırrına erişen ecdadımızın ruhu ilelebet şad olacaktır. Şüheda ecdada layık olmanın tek yolu; birlik ve beraberlikten, kardeşlik duruşundan taviz vermemektir´ dedi
Sekmen: “Erzurum için büyük hedeflerimiz ve vizyon projelerimiz var”
Sekmen: “Erzurum için büyük hedeflerimiz ve vizyon projelerimiz var”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen, Buz Hokeyi Salonu´nda düzenlenen proje tanıtım programında Erzurum´un yeni hedeflerini açıkladı.
Aydemir´den islamofobi tepkisi
Aydemir´den islamofobi tepkisi
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Yeni Zelanda´da Cuma namazı sırasında Müslümanlara yönelik menfur saldırıyı lanetleyerek, İslam Dünyasına başsağlığı diledi. ‘Onlar ağızlarıyla Allah´ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.´ ilahi hükmünü hatırlatan Milletvekili Aydemir, Hz. Ömer, Hz. Osman, Hz. Ali´ye yoldaş olan şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.´ dedi.
Milletvekili Aydemir, seçim çalışmasında yaş günü kutladı
Milletvekili Aydemir, seçim çalışmasında yaş günü kutladı
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Cumhur ittifakı Ak Parti Oltu Belediye Başkan adayına seçim desteği vermek için Oltu ve köylerinde seçim çalışmalarına katılarak destek istedi.
Aydemir´den Tekman´da AK meşveret
Aydemir´den Tekman´da AK meşveret
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Birlik, beraberlik ve kardeşlik imanını hiçbir gücün alt edemeyeceğini kaydederek, ‘Birbirini Allah için sevenlerin arasına şeytan giremez. AK Davamızın önceliği gönüller yapmak, gönüllere girmektir. Bizim siyasetimizi muhabbet oluşturur. ‘ dedi.
Aydın ve Karataş´tan Uzundere ve İspir çıkarması
Aydın ve Karataş´tan Uzundere ve İspir çıkarması
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ile birlikte Uzundere ve İspir ilçelerini ziyaret ettiler.
Aydın ve Karataş´tan Uzundere ve İspir çıkarması
Aydın ve Karataş´tan Uzundere ve İspir çıkarması
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ile birlikte Uzundere ve İspir ilçelerini ziyaret ettiler.
Başkan Orhan kapı kapı gezdi Cumhur İttifakı için destek istedi
Başkan Orhan kapı kapı gezdi Cumhur İttifakı için destek istedi
Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan seçim ziyaretlerini sürdürüyor.
Akşener´den Erzurum´da Kars gafı
Akşener´den Erzurum´da Kars gafı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti binasında düzenlediği toplantıda Erzurum´da olduğunu unutarak Kars gafı yaptı.
Aydemir: ‘Allahü Ekber Ruhu ilelebet diri kalacak´
Aydemir: ‘Allahü Ekber Ruhu ilelebet diri kalacak´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Soğanlı´da Şühedanın izinde; Allahü Ekber´de destan yazan ecdadın ufkunda; ezan, bayrak, vatan ve devlet rabiasına sadakatte buluşan dadaşlar, sıtkı bütünle devlet-i ebed müddet diyor. Hınıs´tan Şenkaya´ya, Pasinler´den Karayazı´ya, ilçe ilçe Erzurum Aziziye ruhunu koruma kararlılığında.´ dedi.
MHP Yakutiye ilçe Başkanlığı´ndan Uçar´a tam destek
MHP Yakutiye ilçe Başkanlığı´ndan Uçar´a tam destek
Milliyetçi Hareket Partisi Yakutiye ilçe Başkanlığı Cumhur ittifakı bünyesindeki Meclis üye adaylarını tanıtım programı düzenledi.
Aydemir: ‘‘Milli irade ebu cehillere geçit vermeyecektir´
Aydemir: ‘‘Milli irade ebu cehillere geçit vermeyecektir´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Taksim´de ezanı ıslıklayanların 28 şubat zihniyetini bir kez daha ortaya koyduğu, mukaddesatla ilgisi ve ona saygısı olmayanların 31 mart sonrası bir zillet süreci başlatmayı amaçladıklarını kaydetti. Milletvekili Aydemir, ‘Milli irade, Ebu Cehilin yoldaşlarına geçit vermeyecek, ezanları susturmak isteyenler ebedi lanete uğrayacaklarıdır´ dedi.
Palandöken Başkan Adayı Muhammet Sunar kapı kapı geziyor
Palandöken Başkan Adayı Muhammet Sunar kapı kapı geziyor
AK Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Av. Muhammet Sunar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kuruluşundan bu zamana kadar AK Parti´nin çeşitli kademelerinde yöneticilik yapan Sunar, seçim çalışmalarını yürüttüğü Palandöken´de, büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Kimi zaman kahvehane sohbetlerine katılan, kimi zaman ev toplantıları yapan ve kimi zaman da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Muhammet Sunar, 31 Mart´tan sonra Palandöken´de başlayacak olan yeni dönemin yol haritasını seçmenlerle paylaşıyor.
MHP Erzurum İl Başkanı Karataş seçim çalışmalarına devam ediyor
MHP Erzurum İl Başkanı Karataş seçim çalışmalarına devam ediyor
MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş´ın seçim çalışmaları son sürat devam ediyor. Cumhur İttifakı Kapsamında MHP´ye bırakılan İspir ve Uzundere´de hemen hemen her fırsatta program düzenleyen Karataş, “Vakit çalışma vaktidir. Genel Başkanımıza sözümüz var. Cumhur İttifakını açık ara galip getirmek zorundayız” dedi.
Erzurumlulardan Uğurlu´ya tam destek
Erzurumlulardan Uğurlu´ya tam destek
Kemalpaşa´da bulunan Erzurumlular Derneği, Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu´ya desteklerini beyan ettiler.
Aydemir: ‘Rabiamıza nefsimiz fedadır´
Aydemir: ‘Rabiamıza nefsimiz fedadır´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Hınıs´ta AK coşkuyu paylaştı. ‘Hınıs´ın irfanına danışmaya geldik. Hınıs mektebinde kardeşlik dersinden istifade etmeye geldik´ diyen Milletvekili Aydemir, Hınıslılara seslenerek, ‘Rabia imanında gönüllerini buluşturanlara nefsimiz fedadır.‘ dedi.
Oltu´da Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısı yapıldı
Oltu´da Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısı yapıldı
Oltu Cumhur İttifakı Ak parti Oltu Belediye Başkan adayı ve Meclis üyelerini Efkan Ala Kültür merkezinde yapmış olduğu toplantı ile Oltululara tanıttı.
Sekmen: “Biz Erzurum´un çehresini değiştirdik, şimdi şahlanış vakti ”
Sekmen: “Biz Erzurum´un çehresini değiştirdik, şimdi şahlanış vakti ”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Horasan mitinginde konuştu. Sekmen, “Gönül belediyeciliği zor iştir; kumaşı milletten olmayanlar bunu anlayamazlar” dedi.
Aydemir´den ‘1048 Pasinler Ruhu´ vurgusu
Aydemir´den ‘1048 Pasinler Ruhu´ vurgusu
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Pasinler Ovasından neşet eden 1048 ruhu, Rabia ahdinde yüreklerini buluşturan milli iradenin ufkudur. Yüce milletimizin bekasına halel getirmek isteyenler, 28 şubatlarda inanç, 15 temmuzlarda demokrasinin önünü kesmeye çalışanlar, bu iman seddi önünde bir kere daha zelil olacaklardır.´ dedi.
SP´nin Büyükşehir Adayı Atik Ağdağ iddialı
SP´nin Büyükşehir Adayı Atik Ağdağ iddialı
.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları