Hakan Peker AKP'den mi aday olacak?

Safranbolu Belediye Başkanlığı açin adaylığını koyan Hakan Peker ilk kez konuştu

Tarih: 17.09.2023 13:46 Güncelleme: 17.09.2023 15:33

Safranbolu Belediye Başkanlığı için aday olacağını açıklayan Hakan Peker, bir takipçisinin ''Neden AK Partiden aday olma gereği duyuyorsunuz?'' sorusuna ''AK Parti'den aday filan değiliz. Böyle bir beyan mı verdim?'' cevabını verdi. Ünlü şarkıcı hiçbir partiden aday olmayacağını da dile getirdi.

Safranbolu Belediye Başkanlığı için aday olacağını açıklayan Hakan Peker, AK Parti'den aday olacağı yönündeki iddialara son noktayı koydu. Takipçisinin yorumuna cevap veren Peker, "AK Parti'den aday değiliz. Böyle bir beyan mı verdim?" dedi.

"LANETLE KINIYORUM"

62 yaşında siyasete atılan Hakan Peker, belediyenin tutumuna sert çıktı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ünlü sanatçı, "Kamu kuruluşu olan bir belediyenin bunu kendi şahsi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda kullanıp, toplumun sanatçıyı dinleme hakkını elinden almaya çalışmasını lanetle kınıyorum ve 30 Eylülde Safranbolu'da, hemşehrilerimle tüm engellemelere rağmen Misak-ı Milli Demokrasi meydanında buluşacağım" dedi.

"AK PARTİ'DEN ADAY DEĞİLİM"

Ünlü popçu, paylaşımına gelen bir takipçisinin "Neden AK Parti'den aday olma gereği duyuyorsunuz?" sorusuna ise "AK Parti'den aday değiliz. Böyle bir beyan mı verdim?" cevabını verdi. Ünlü şarkıcı bir başka yorumunda ise herhangi bir partiden aday olmayacağının altını çizdi. Peker "Parti yok, ben konser veriyorum benim her partiden sevenlerim var" dedi.

Kaynak-Haber Merkezi