Spor 15.08.2020 10:07:43 0

Ömer Şişmanoğlu veda etti

Büyükşehir Belediye Erzurumspor´da kalıp kalmayacağı merakla beklenen Ömer Şişmanoğlu, Mavi beyazlı camiadan helallik isteyerek kulüpten ayrıldığını açıkladı.

BB Erzurumspor´da yaprak dökümü sürüyor

Sinan AYDIN

Büyükşehir Belediye Erzurumspor´da takım kaptanı kaleci İbrahim Sehiç´in ardından yeni sezonda kadroda tutulmak istenen Ömer Şişmanoğlu´da yeni sezonda Mavi Beyazlı formayı giymeyeceğini açıkladı.  Ömer Şişmanoğlu, Mavi beyazlı camiadan helallik isteyerek kulüpten ayrıldığını açıkladı. BB Erzurumspor´da ayrılık kervanına bir isim daha eklendi. Daha önce yönetimin yeni sezonda düşünmediği için yollarını ayırdığı golcü futbolcu Pote ve uzun süren görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanamadığı için takımdan ayrılan kaptan İbrahim Sehiç´in ardından yine takımda kalması istenen golcü oyuncu Ömer Şişmanoğlu da Erzurumspor´dan ayrıldığını açıkladı.

YÖNETİM BAŞARILI FUTBOLCULARI ELİNDE TUTAMIYOR

1. Ligin devre arasında takviye transfer olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor´a transfer edilen Ömer Şişmanoğlu, ligin ikinci yarı maçlarında gerek ilk on bir de ve gerekse sonradan oyuna girdiği müsabakalarda sergilediği başarılı performans ile taraftarların büyük beğenisini kazanmıştı. Mavi beyazlı takımın yeniden Süper Lige yükselmesinde pay sahibi olan Ömer Şişmanoğlu ismini, teknik direktör Mehmet Özdilek, yeni sezonda takımda kalmasını istediği oyuncular listesinin başına yazmıştı.

HELALLİK İSTEYEREK VEDA ETTİ

Ömer Şişmanoğlu, kendisine yapılan tekliflere olumsuz dönüş yaptı. 5 gol 2 asistlik performansıyla taraftarların beğenisini kazanan Ömer Şişmanoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımla, taraftarlardan helallik isteyerek veda etti. Şişmanoğlu, "Dadaşlar 6 ay süresince hep arkamda oldunuz hiç unutmayacağım. Size herşey için çok teşekkür ederim. Bir yanlışlığım olduysa hakkınızı helal edin. Sizi hep özleyeceğim. Sizi çok seviyorum" diyerek BB Erzurumspor´a veda etti.