Magazin 15.11.2017 16:45:30 0

Erzurumlu dizi oyuncusu Metehan Şahiner ?Beni Affet?te

Erzurumlu ünlü dizi oyuncusu Metehan Şahiner, Star TV´de yayınlanan ?Beni affet? dizisine transfer oldu. 7 dönemden beri büyük bir ilgi ile izlenen dizide Toprak karakterini canlandıran Metehan Şahiner, performansı ile dizi eleştirmenlerinden tam not aldı

Daha önce Show TV´de yayınlanan ?Deniz Yıldızı?, Fox TV´de yayınlanan ?Unutma Beni? ve ?Esaretim Sensin? dizilerinde oynayan 23 yaşındaki Metehan Şahiner, başarılı bir grafik sergiliyor. Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü 4.sınıf öğrencisi Metehan Şahiner, ilk profesyonel dizi oyunculuğuna Fox TV´de yayınlanan ?Unutma Beni? adlı dizi ile başlamıştı. 95 bölümde oynayan Metehan Şahiner, daha sonra Show TV´de yayınlanan ?Deniz Yıldızı? adlı diziye transfer olmuştu. Yapımcı ve yönetmenlerin gelecek gördükleri Metehan Şahiner, bu kez Fox TV´de yayınlanmaya başlayan ?Esaretim Sensin? isimli yeni dizide Kerim karakterini canlandırmıştı.
Star TV´de 7 dönemden beri yayınlanan ?Beni Affet? isimli dizide önemli bir karakteri canlandıran Metehan Şahiner, izleyicilerin beğenisini kazandı. Toprak karakteriyle diziye yaklaşık 2 aydan beri yeni bir heyecan getiren Metehan Şahiner´in gösterdiği performans dizi eleştirmenlerinden tam not alırken, hayran kitlesini de artırdı. Genç yaşına rağmen rolünü büyük bir ustalıkla gerçekleştiren Metehan Şahiner, geleceğin aktörleri arasına adını daha şimdiden yazdırmayı başardı.